June 2013

THE SPECTACULAR NOW LAFF Q&A

30. june 2013 at 12:08 | Pauline |  Videos
Na filmovém festivalu v LA odpovídali herci z filmu The Spectacular Now na různé otázky. Tady je zázném rozdělený na 4 části.

28.06 - On the Set of Divergent

29. june 2013 at 16:41 | Pauline |  Divergent On the Set

Shailene teď neměla žádné novinky, ale už se objevily fotky ze včerejšího natáčení.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

15 Informations about Divergent

26. june 2013 at 17:06 | Pauline |  Divergent News
Server Entertaiment Weekly odhalil 15 informací o filmu Divergent.

1. Režisér Neil Burger opravdu chtěl točit v Chicagu a tak to zařídil. Řekl: "Každý nový film v poslední době je jako "Pojďmě točit do Kanady, Louisiany nebo Rumunksa, protože to je levnější." Nechtěl jsem digitální krajiny nebo CGI panoramata. Je to skvělé pro ten příběh, je to skvělé pro Chicago a je to skvělé i pro film."

2. Matka Veronicy Roth bude mít fe filmu malou roli.

3. Veronica Roth byla při svojí první návštěvě štastně ohromena a říkala: "Myslím, že jsem na všechno hodiny zírala a nebyla sjem ani schopná sformulovat větu."

4. Herci se stali rychle přáteli a mají skvělé vztahy i mimo obrazovku. Shailene Woodley a Zoe Kravitz se spolu chichotají po každém záběru. Když Theo James přejde na něco mimo kameru, Shailene ho škádlí "Težký den v kanceláři, brácho"?

5. Jai Courtney (Eric) má velké naděje pro budoucnost Shailene. Když ji sledoval na monituru při natáčení, řekl: " Bude z ní zatraceně velká hvězda."

6. Shailene Woodley se nestará o online fanoušky, kteří jsou naštvaní kůvli její barvě vlasů pro roli Tris. Její vlasy byly o několik odstínu zesvětleny, ale pro některé ne dostatečně. "Nečtu takové věci. Vlastně zapomínám na jakoukoliv fanouškovskou základnu. Pak ale budu mluvit s publicistkou, který bude jako "jestli se tohle změní v Twilight nebo The Hunger Games, to my se mohla stát"... ale takhle myslet nemůžete."

7. Shailene Woodley skoro odmítla roli Tris. "Moji agenti říkali věci jako: "Jsi normální?" Ale já jsem řekla, že pokud je ten film úspěšný, věci se změní a to já nechci." Woodley konzultovala, jestli má přijmout roli v Divergent se svojí matkou, řežisérem filmu Descendants, Alexanderem Paynem. Po jedné noci hledání duše se to rozhodla vzít.

8. Shailene řekla: "Na tris mám ráda to, že není dokonalá. Není to super hrdinka - není Katniss. Neví, jak střílet z luku, není to drsňák od přírody. A opravdu jsem regovala na vztah jí a Four. Je to autentické a lidsky opravdové.

9. Shailene řekla, že Theo James je perfektní pro roli Four. Dodala: "Nejsem v tom oboru a máme oddělené životy. Je to osvěžující. Nevím co bych dělala, kdyby ho hrál někdo, kdo se stará o to, jak vypadá a strávil před zrcadlem víc času než já."

10. Theo James byl navržen tvůrcům filmu až potom, co mnoho mladých herců neobstálo.

11. Theo James řekl: "fanoušci jsou zábavní a vzrušující - znamená to, že lidé se emocionálně zajímají. Taky jsem velký věřící v to, že to není něco, dokud to není něco. Víte? Není tu záruka ničeho."

12. Theo James provedl tento rozhovor s americký přízvukem. Když mu bylo řečeno, že byl jediný Britský herec, který to udělal, usmál se a zašeptal "Blbci. Všichni."

13. Reportém posla očekávaný dotek ďáblova kola. "Ten pohled, který si vyměňují je tak naplněný a můžete to cítit i na té malé obrazovce."

14. Neil Burger popsal scéne mezi Shailene a Theem na ruském kole. "Jsou v prekérní situaci. Jsou pod vlivem fyzického stresu a muzí hrát - a dělají to."

15. Bude Neil Burger na palubě Insurgent? Řežisér se žertovně rozhlížel po místnosti (na producenty) "Myslím, že ano?" směje se. "Dáte mi vědět, pokud to zjistíte?

Personal Photos 1.0

26. june 2013 at 16:58 | Pauline |  Personal Photos
Objevil ose hodně starších osobních fotek.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Divergent on Comic Con

26. june 2013 at 16:19 | Pauline |  Divergent News
Na letošním Comic Conu v San Diegu bude mít i nový film Divergent svůj panel. Bude se to konat od 18-21 července. Měly by se dostavit hlavně hlavní herci, takže snad i Shailene, protože její role je docela důležitá. už se těším, co nám o filmu prozradí.

Gallery Update - The Spectacular Now Stills #7

24. june 2013 at 18:05 | Pauline |  Gallery Update
Novinek teď moc není, ale našla jsem aspoň 2 nové fotky z filmu The Spectacular Now.
imagebam.com imagebam.com

15.06 - Divergent Filming Videos

22. june 2013 at 11:36 | Pauline |  Divergent Videos
Objevily se dvě videa, natočená na natáčení 15. června. V první se točí nějaké napadení, kde Shailene bude asi skrytá v davu, ale v tom druhém je vidět docela dobře.

The Spectacular Now - Trailer

21. june 2013 at 18:01 | Pauline |  The Spectacular Now Videos
Konečně byl zveřejněn dlouho očekávaný trailer k filmu The Spectacular Now. Mě se moc líbí, Shailene je tam úžasná.

Shailene no longer appears in "The Amazing Spider-Man 2"

21. june 2013 at 17:56 | Pauline |  The Amazing Spider-Man 2 News
Objevila se zpráva, že Shailene se nakonec neobjeví v pokračování nové trilogie Spider-Mana The Amazing Spider-Man 2. Její scény byly vystřiženy a objeví se až v dalším díle. Na ten si ale budeme muset počkat, protože jeho premiéra je plánovaná až na rok 2016. Prý ještě není ten správný čas, aby Peter Parker potkal Marry-jane Watson. Shailene už se k tomu taky vyjádřila.
Samozřejmě jsem naštvaná. Ale věřím, že se toto děje z určitého důvodu. Na základě navrženého grafu chápu, že je třeba odložit příchod Mary Jane až do dalšího dílu."
Mě to teda docela zklamalo, protože jsem se hodně těšila na Shailene v tomto díle. A taky nechápu, jak tam pak ty scény strčí. No nevím.

Gallery Update - Divergent Stills #4

21. june 2013 at 17:48 | Pauline |  Gallery Update
Teď se docela často objevují nové fotky Divergent. Tady je zase jedna.
imagebam.com